BAKALIOWE SMAKI Magdalena Banaś
Błoniec 13A
28-100 Busko-Zdrój
PKO BP   14 1020 2645 0000 5102 0082 3575

1 Towar wysyłany jest pod adres, który Klient podał w formularzu zamówienia.

2 Towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej zgodnie z terminami zawartym na stronie internetowej Poczty Polskiej.

3 Najczęściej korzystamy z wysyłek: Paczka24, Paczka48, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomat

Wybór formy wysyłki rozpatrujemy w oparciu o gabaryt i wagę zamówionych produktów.

4 Towar wysyłany jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu, natomiast przy wyborze opcji płatności przelewem do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu. Do całkowitego czasu dostarczenia przesyłki doliczyć należy czas jej dostarczania przez Pocztę Polską.

5 W zależności od wybranego rodzaju wysyłki Poczta Polska dostarcza paczki w terminie od 24 godzin do 3 dni w dni robocze od poniedziałku do piątku.

6 Za sposób dostarczania i ewentualne opóźnienia w dostawie wynikające z działania Poczty Polskiej nie ponosimy odpowiedzialności.

7 Kupujący ponosi koszt dostawy.

8 Dostawy są realizowane na terenie Polski.

9 Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi ślady uszkodzenia nie należy przyjmować przesyłki i napisać protokół uszkodzenia.

10. Koszt przesyłki (płatność z góry) dla zamówień, które zawierają produkty za kwotę powyżej 200zł brutto pokrywa Sprzedający.

Śledź nas na Facebooku